Gala Wolontariatu 2024

W dniu 28 marca 2024r. w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku odbyła się Gala Wolontariatu. Celem uroczystości było uhonorowanie i docenienie Wolontariuszy oraz podsumowanie konkursów: Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” i Konkursu „Wolontariusz Roku 2023”. Podczas gali nasza szkoła miała zaszczyt wystąpić przed tak wspaniałą publicznością i zaprezentować swoje umiejętności wokalne. W teatrze wystąpili soliści – Ania Jagielska z klasy 8a, Kacper Nowak z klasy 6a, Bartosz Piątek z klasy 8a oraz Szkolna Orkiestra Flażoletowa. Do występu uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem nauczyciela muzyki – Pana Wojciecha Hamkało. Dziękujemy bardzo za zaproszenie naszej szkoły do wystąpienia podczas Gali Wolontariatu.

Data dodania: 2024-04-05 11:35:15
Data edycji: 2024-04-05 11:35:58