Dzień Pluszowego Misia 2023 - fotorelacja

Dzień Misia- Teddy Bear Day- święto obchodzone na całym świecie od ponad 20 lat, chociaż pluszowy miś istnieje od ok. 120 lat. Czy jest nam potrzebny? Bez wątpienia tak, jest przyjacielem dzieci, tych małych i tych większych też… Pociesza, relaksuje, daje poczucie bezpieczeństwa. Bajki o misiach wnoszą w życie wiele radości, pięknych wartościowych treści, są nie do przecenienia. O wszystkich tych zaletach wspominaliśmy na urokliwym misiowym spotkaniu w naszej szkole w przeddzień Dnia Pluszowego Misia. Rozmawialiśmy też o znanych angielskich misiach, dzieliliśmy się ciekawostkami i historyjkami z ich życia, a słowa Kubusia Puchatka- słynnego Winnie the Pooh rozbawiły nas, a niektóre także rozczuliły. Dziękujemy Wszystkim za udział w „misiowym spotkaniu”.

Data dodania: 2023-11-29 08:07:28
Data edycji: 2023-11-29 08:08:20