Dyskoteka - ''Szalone lata 70-te''

W dniu 28 listopada 2023r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka pod hasłem „Szalone lata 70-te”. Dyskoteka zorganizowana została w ramach realizacji Projektu „Wspomnienia i marzenia – Piątka łączy pokolenia”. Jest to projekt finansowany ze środków Fundacji ANWIL w ramach programu grantowego „Budujemy mosty 2023”. Dyskoteka była jednym z przedsięwzięć przygotowanych z okazji Jubileuszu 50-lecia powstania naszej szkoły, który obchodzimy w roku szkolnym 2023/2024. W szkolnej imprezie tanecznej bawili się wspólnie uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Wszyscy uczestnicy imprezy wykazali się wspaniałą kreatywnością w przygotowaniu strojów zgodnych z tematem przewodnim – szalonych lat 70-tych. Było wesoło, kolorowo i tanecznie. Pięknie dziękujemy wszystkim uczestnikom dyskoteki za udział i wspaniałą zabawę. To był piękny, wspólny czas dla całej społeczności SP5. Dziękujemy bardzo!

Data dodania: 2023-12-01 10:00:47
Data edycji: 2023-12-01 10:06:35