Budujemy mosty przyjaźni i współpracy

W dniu 24 marca 2023r. odbyło się spotkanie – „RAZEM RAŹNIEJ, RAZEM PRZYJAŹNIEJ”, które zostało zorganizowane w ramach projektu pt. „Budujemy mosty przyjaźni i współpracy”. Jest to projekt finansowany ze środków Fundacji ANWIL w ramach programu „Budujemy mosty 2022”. W tym spotkaniu uczestniczyli goście – dzieci z Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych: „Maluch” oraz „Calineczka”. Nasi goście wzięli udział w zabawach integracyjnych oraz mających na celu polisensoryczne poznawania świata. Nie zabrakło zabaw z chustą animacyjną, piaskiem kinetycznym, sensoryczną galaretką, dotykowym memory, grą sensino, tajemniczymi kapsułkami, czy głuchym telefonem. Bardzo dziękujemy za udział w spotkaniu i wesołą, wspólną zabawę.

Data dodania: 2023-03-30 12:11:57
Data edycji: 2023-04-17 12:13:21