Bieg Szarych Szeregów i Marsz Nordic walking

W dniu 18 października 2023 r. w naszej szkole odbył się Bieg Szarych Szeregów, który został zorganizowany w ramach realizacji Projektu „Wspomnienia i marzenia – Piątka łączy pokolenia”. Jest to projekt finansowany ze środków Fundacji ANWIL w ramach programu grantowego „Budujemy mosty 2023”. W jubileuszowym „Biegu Szarych Szeregów” zorganizowanym z okazji 50-lecia powstania szkoły udział wzięli chętni uczniowie klas 4-8. Bieg zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego – p.Eliza Wieczorek, p.Magdalena Szymańska, p.Marta Banasiak i p.Paweł Serewis. W czasie trwania biegu nauczyciele zajęć specjalistycznych ruchowych p.Anna Dudra, p.Edyta Gładysiak i p.Karolina Marszał zorganizowały równocześnie „Marsz Nordic walking”. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w biegu i marszu!

Wyniki „Biegu Szarych Szeregów”:

Dziewczęta klasy 4-6: I miejsce – Lena Osicka 6c; II miejsce - Julia Karska 4b; III miejsce – Lena Dudzińska 6a

Chłopcy klasy 4-6: I miejsce – Natan Konicki 4c; II miejsce – Kornel Piernikowski 6a; III miejsce – Szymon Lisiecki 5c

Dziewczęta klasy 7-8: I miejsce – Jessica Szablewska 7a; II miejsce – Alicja Jabłońska 7a; III miejsce – Liliana Galewska 7b

Chłopcy klasy 7-8: I miejsce – Bartosz Piątek 8a; II miejsce – Dominik Rutkowski 8b; III miejsce – Kornel Kuliński 8b

GRATULUJEMY!

Data dodania: 2023-10-23 10:11:35