50 lat minęło – Jubileusz Szkoły Podstawowej nr 5 Integracyjnej im. Szarych Szeregów we Włocławku

Rok szkolny 2023/2024 jest dla naszej szkoły czasem szczególnym i wyjątkowym – rokiem Jubileuszu 50-lecia szkoły. Od września 2023 realizowaliśmy różne przedsięwzięcia związane z jubileuszem szkoły. W dniu 24 kwietnia 2024r. w Centrum Kultury BROWAR B odbył się koncert pt. „NASZ PATRON, NASZ WZÓR – muzyczna lekcja historii” podsumowujący obchody 50-lecia szkoły. Podczas koncertu przypomnieliśmy historię naszej szkoły oraz oddaliśmy hołd naszemu wyjątkowemu Patronowi – Szarym Szeregom. Podczas koncertu były piękne słowa, były wspomnienia, były chwile wzruszenia. Pięknie dziękujemy wszystkim Państwu – Gościom, Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi, Absolwentom za udział w tym szczególnym dla naszej szkoły wydarzeniu. Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za piękne słowa kierowane dla całej naszej szkolnej społeczności, za piękne kwiaty, wzruszające listy gratulacyjne i upominki. Dziękujemy bardzo wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Absolwentom za przygotowanie tego wzruszającego wydarzenia. Dziękujemy pięknie Absolwentom – Mai Piskorskiej, Gabrieli Łuczak, Jakubowi Jagielskiemu i Michałowi Kaczorex Kaczorowskiemu za uświetnienie naszych uroczystości Waszą obecnością i wspaniałymi, wzruszającymi występami dedykowanymi naszej szkolnej społeczności. Dziękujemy Pani Lidii Piechockiej-Witczak - dyrektor Centrum Kultury BROWAR B oraz wszystkim pracownikom tej instytucji za miłe przyjęcie, pomoc i wsparcie w realizacji naszego wydarzenia. To było piękne podsumowanie obchodów Jubileuszu 50-lecia szkoły. Dziękujemy bardzo!

Data dodania: 2024-04-25 11:08:55
Data edycji: 2024-04-25 11:10:15