Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW ORAZ RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH Z NAUCZYCIELAMI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Realizowane zajęcia

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1.          

I.Zalewska

Logopedia

poniedziałek

7.00 – 8.00

210

2.          

K. Osińska

Język niemiecki

poniedziałek

środa

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

7

3.          

J. Klejbach

Edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

7.50 – 8.50

5

4.          

M. Łęgowska

Edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

7.45  - 8.45

Budynek B

5.          

K. Marszał

Rehabilitacja

poniedziałek

11.20 – 12.20

109

6.          

A.Augustniak

Zajęcia rewalidacyjne

poniedziałek

środa

11.45 – 12.15

9.00 – 9.30

208

7.          

E. Piotrowska - Kołata

Zajęcia rewalidacyjne

poniedziałek

12.25 – 13.25

109

8.          

A. Łuczak

N. ws. ksz. integ.

poniedziałek

13.25 – 14.25

212

9.          

M. Sadowska

N. ws. ksz. integ.

poniedziałek

14.10 – 15.10

203

10.       

A. Okoniewska

Edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

14.10 – 15.10

Budynek B

11.       

A. Golasińska

Rehabilitacja

poniedziałek

14.10 – 15.10

6

12.       

A. Lebiedziński

Historia/WOS

poniedziałek

14.10 – 15.10

202

13.       

A. Afeltowicz

N. ws. ksz. integ.

poniedziałek

14.10 -  15.10

113

14.       

A. Szymczuk - Szymańska

N. ws. ksz. integ.

poniedziałek

14.10 – 15.10

201

15.       

M. Bugdał

Język angielski

poniedziałek

14.10 – 15.10

211

16.       

M. Majchrzak

Edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

14.15 – 15.15

Budynek B

17.       

D. Bogalecka

Edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

14.15 – 15.15

Budynek B

18.       

K. Szkołuda

N. ws. ksz. integ.

poniedziałek

15.00 – 16.00

202

19.       

R. Kwiatkowski

Geografia

poniedziałek

15.00 – 16.00

114

20.       

M. Dorsz

Język angielski

poniedziałek

15.00 – 16.00

108

21.       

M. Witek - Czachorowska

N. ws. ksz. integ.

poniedziałek

15.00 – 16.00

112

22.       

A.Orylski

Informatyka

wtorek

14.10 -  15.10

213

23.       

J. Korbut

Religia

poniedziałek

15.05 – 16.05

6

24.       

D. Bąbińska

Historia

poniedziałek

15.05 – 16.05

103

25.       

E. Gładysiak

Rehabilitacja

poniedziałek

15.05 – 16.05

Sala rehabilitacji

26.       

A. Cheda

Zajęcia świetlicowe

środa

16.00-17.00

Budynek B

27.       

J. Giergielewicz

Psycholog/Doradztwo zawodowe

poniedziałek

16.00 – 17.00

107

28.       

L. Włodkowska

Hipoterapia/Dogoterapia

poniedziałek

16.30 – 17.30

5

29.       

A. Adamska

Przyroda

wtorek

7.45 – 8.45

114

30.       

M. Rosińska

Edukacja wczesnoszkolna

wtorek

piątek

8.15  - 8.45

13.20 – 13.50

Budynek B

31.       

E.Wieczorek

Wychowanie fizyczne

wtorek

9:35 – 10:35

206

32.       

A.Dudra

Rehabilitacja

wtorek

11.20 - 12.20

Sala rehabilitacji

33.       

D. Wasielewska

Edukacja wczesnoszkolna

wtorek

13.20 – 14.20

Budynek B

34.       

B. Kmiecik

Zajęcia rewalidacyjne

wtorek

13.30 – 14.30

Budynek B

35.       

M. Koprowska

Język angielski

wtorek

14.10 – 15.10

Budynek B

36.       

D. Lewińska

N. ws. ksz. integ.

wtorek

czwartek

14.15 – 14.45

9.50  -  10.20

211

37.       

J. Jabłońska

Język polski

wtorek

14.10 – 15.10

6

38.       

W. Kwarcińska

Edukacja wczesnoszkolna

wtorek

14.15 – 15.15

Budynek B

39.       

O. Ziółkowska

N. ws. ksz. integ.

wtorek

14.15 – 15.15

6

40.       

R. Pawlak

Matematyka

wtorek

14.15 – 15.15

202

41.       

D. Lipigórska

Matematyka

wtorek

14.15 – 15.15

201

42.       

A. Jóźwiak

N. ws. ksz. integ.

wtorek

14.15 – 15.15

5

43.       

M. Chaberska

Edukacja wczesnoszkolna

wtorek

14.15 – 15.15

Budynek B

44.       

W. Hamkało

Muzyka

wtorek

14.15 – 15.15

204

45.       

K. Skąpska

Matematyka/fizyka

wtorek

15.00 – 16.00

212

46.       

J. Hajduk

Felinoterapia

wtorek

15.00 – 16.00

Budynek B

47.       

M. Pawłowska

Zajęcia świetlicowe

wtorek

15.45 – 16.45

Budynek B

48.       

A.Łyszkiewicz

N. ws. ksz. integ.

środa

czwartek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

103

49.       

D.Stefańska

Logopedia

środa

czwartek

7.30 – 8.00

7.30 – 8.00

Budynek B

Budynek B

50.       

M. Banasiak

Wychowanie fizyczne

środa

7.45 – 8.45

109

51.       

J. Małecka

Język polski

środa

czwartek

10.00 – 10.30

9.50 – 10.20

104

206

52.       

M. Lewandowska

Hipoterapia

środa

10.30 – 11.30

Budynek B

53.       

M. Kowalska

Edukacja wczesnoszkolna

środa

12.25 – 13.25

Budynek B

54.       

I.Kruszczyńska

Plastyka

środa

12.25 – 13.25

7

55.       

R. Wrzesiński

Religia

środa

13.00 – 14.00

211

56.       

M. Krzyżanowska

Matematyka/Fizyka

środa

13.20 – 14.20

8

57.       

D. Adamczewska

N. ws. ksz. integ.

środa

13.20 – 14.20

7

58.       

S. Włodarczyk

N. ws. ksz. integ.

środa

13.25 – 14.25

5

59.       

A.Mendzelewska

N. ws. ksz. integ.

środa

13.25 – 14.25

114

60.       

A.Puchalska

Edukacja wczesnoszkolna

środa

13.25 – 14.25

Budynek B

61.       

D.Majewski

Informatyka

środa

13:25 – 14:25

213

62.       

E.Dwojakowska

Język angielski

środa

14.10 – 15.10

112

63.       

I.Wileniec

N. ws. ksz. integ.

środa

14.15 – 15.15

7

64.       

G. Rumianowska

Biblioteka

środa

14.30 – 15.30

Biblioteka

65.       

Z. Wojdat

Edukacja wczesnoszkolna

środa

czwartek

15.00 – 15.30

15.00 – 15.30

Budynek B

Budynek B

66.       

M. Kacprzykowska

Zajęcia rewalidacyjne

środa

14.15 – 15.15

206

67.       

P. Serewis

Wychowanie fizyczne

środa

15.00 – 16.00

5

68.       

E. Krygier

Zajęcia rewalidacyjne

środa

15.00  - 16.00

01

69.       

I.Świąder

Edukacja wczesnoszkolna

środa

15.45 – 16.45

Budynek B

70.       

V. Bieńkowska

Pedagog szkolny

środa

16.00 – 17.00

107

71.       

A.Tywoniuk

Język angielski

czwartek

7.00 – 8.00

211

72.       

A.Solak

Logopedia

czwartek

7.45 – 8.45

210

73.       

B.Kosmała

N. ws. ksz. integ.

czwartek

10:30 – 11:30

206

74.       

K. Palińska

Edukacja wczesnoszkolna

czwartek

12.25 – 13.25

Budynek B

75.       

M. Markiewicz

Język polski

czwartek

13.20 – 14.20

7

76.       

E. Nowicka

N. ws. ksz. integ.

czwartek

13.30 – 14.30

203

77.       

M. Wielgopolan

Biblioteka

czwartek

14.00 – 15.00

Biblioteka

78.       

A.Szafran

Chemia/Matematyka

czwartek

14.10 – 15.10

113

79.       

A.Drzewiecka - Olszewska

Biologia

czwartek

14.10 – 15.10

112

80.       

M. Szymańska

Wychowanie fizyczne

czwartek

14.10 – 15.10

5

81.       

M.Krużyńska

Matematyka

czwartek

15.00 – 16.00

201

82.       

K. Nowacka

Pedagog specjalny

czwartek

16.30 – 17.30

107

83.       

M. Markiewicz

Język polski

piątek

7.30 – 8.30

  103a

84.       

M. Szaradowska

Język angielski

piątek

7.40 – 8.40

103

85.       

B. Laskowska

Język polski

piątek

12:20 – 13:20

203

86.       

A.Maček

N. ws. ksz. integ.

piątek

14.00 – 15.00

5

87.       

M. Solska

Religia

piątek

14.10 – 15.10

6

88.       

K. Kukucka

Technika/Historia

piątek

14.15 – 15.15

7

Data dodania: 2022-10-04 17:52:49
Data edycji: 2022-11-15 12:09:08
Ilość wyświetleń: 306

"Są takie szkoły, które Uczniowie wspominają z sentymentem,

bo czuli się ważni, dobrzy i zdolni..."

Podążamy za potrzebami dzieci
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook