Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności w roku szkolnym 2023/2024

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW ORAZ RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH Z NAUCZYCIELAMI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Realizowane zajęcia

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1.          

D. Adamczewska

N. ws. ksz. integ.

piątek

9:35 – 10:35

204

2.          

A. Adamska

Przyroda

czwartek

13:20 – 14:20

112a

3.          

Augustyniak

Zajęcia rewalidacyjne

piątek

9:35 – 10:35

208

4.          

M. Banasiak

Wychowanie fizyczne

wtorek

9:30 – 10:30

5

5.          

D. Bąbińska

Historia

czwartek

13:25 – 14:25

104

6.          

D. Bogalecka

N. ws. ksz. integ.

poniedziałek

9:35 – 10:35

113

7.          

A.Brzezińska

Język polski

czwartek

piątek

8:15 – 8:45

7:30 – 8:00

104

203

8.          

M. Bugdał

Język angielski

piątek

 

7:50 – 8:50

211

9.          

M. Chaberska

Edukacja wczesnoszkolna

piątek

14:15 – 15:15

Budynek B

10.       

V. Cheda

Zajęcia świetlicowe

poniedziałek

16:00 – 17:00

Budynek B

11.       

M. Czerwińska

Zajęcia SI

poniedziałek

wtorek

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

101

12.       

M. Dorsz

Język angielski

poniedziałek

15:00 – 16:00

108

13.       

A.Drzewiecka - Olszewska

Biologia

czwartek

8:45 – 9:45

112

14.       

A.Dudra

Rehabilitacja/Zajęcia ruchowe

czwartek

10:35 – 11:05

14:10 – 14:40

Sala rehabilitacji

15.       

E. Dwojakowska

Język angielski

czwartek

8:45  – 9:45

211

16.       

J. Giergielewicz

Psycholog/Doradztwo zawodowe

czwartek

15:00 – 16:00

107

17.       

E. Gładysiak

Rehabilitacja/Zajęcia ruchowe

czwartek

10:35 – 11:05

14:10 – 14:40

Sala rehabilitacji

18.       

J. Hajduk

Felinoterapia

środa

15:00 – 16:00

Budynek B

19.       

W. Hamkało

Muzyka

środa

14:10 – 15:10

204

20.       

J. Jabłońska

Język polski

poniedziałek

piątek

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

6

6

21.       

A. Jóźwiak

N. ws. ksz. integ.

poniedziałek

7:45 – 8:45

204

22.       

M. Kacprzykowska

Zajęcia rewalidacyjne

środa

7:45 – 8:45

206

23.       

J. Klejbach

Edukacja wczesnoszkolna

czwartek

9:30 -  – 10:30

Budynek B

24.       

B. Kmiecik

Zajęcia rewalidacyjne

piątek

10:35 – 11:35

Budynek B

25.       

M. Koprowska

Język angielski

wtorek

środa

13:20 – 13:40

8:10 – 8:50

Budynek B

 

26.       

J. Korbut

Religia

środa

czwartek

7:30 – 8:00

15:00 – 15:30

211

6

27.       

B. Kosmała

Zajęcia świetlicowe

wtorek

środa

15:45 – 16:15

15:45- - 16:15

Budynek B

28.       

I. Kruszczyńska

Plastyka

wtorek

15:00 – 16:00

7

29.       

M. Krużyńska

Matematyka

wtorek

15:00 – 16:00

209

30.       

E. Krygier

Zajęcia rewalidacyjne

czwartek

15:00  - 16:00

1

31.       

M. Krzyżanowska

Matematyka/Fizyka

wtorek

7:50 – 8:50

5

32.       

W. Kwarcińska

N. ws. ksz. integ.

wtorek

13:20 – 14:20

Budynek B

33.       

R. Kwiatkowski

Geografia

piątek

14:10 – 15:10

114

34.       

B. Laskowska

Język polski

środa

14:15 – 15:15

203

35.       

A. Lebiedziński

Historia/WOS/Technika

poniedziałek

15:00 – 16:00

202

36.       

M. Lewandowska

Hipoterapia

czwartek

15:00 – 16:00

Budynek B

37.       

D. Lewińska

N. ws. ksz. integ.

środa

czwartek

10:40 – 11:10

9:50 – 10:20

113b

113b

38.       

D. Lipigórska

Matematyka

wtorek

15:00 – 16:00

201

39.       

M. Łęgowska

N. ws. ksz. integ.

czwartek

7:50 – 8:50

Budynek B

40.       

A.Łyszkiewicz

N. ws. ksz. integ.

wtorek

środa

12:20 – 12:50

12:20 – 12:50

113b

112a

41.       

A.Maček

N. ws. ksz. integ.

piątek

12:30 – 13:30

7

42.       

M. Majchrzak

N. ws. ksz. integ.

środa

13:20 – 14:20

Budynek B

43.       

D.Majewski

Informatyka

poniedziałek

7:45 – 8:45

213

44.       

J. Małecka

Język polski

poniedziałek

wtorek

12:20 – 12:50

10:00 – 10: 30

104

104

45.       

M. Markiewicz

Język polski

wtorek

środa

9:00 9:30

10:00 – 10:30

103a

103a

46.       

K. Marszał

Rehabilitacja/Zajęcia ruchowe

czwartek

10:35 – 11:05

16:10 – 16:40

Sala rehabilitacji

47.       

K. Nowacka

Pedagog specjalny

poniedziałek

środa

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

214

48.       

A. Okoniewska

N. ws. ksz. integ.

środa

15:00 – 16:00

Budynek B

49.       

A.Olszewska

Zajęcia rewalidacyjne

wtorek

15:00 – 16:00

109

50.       

A.Orylski

Informatyka

wtorek

14:10 – 15:10

212a

51.       

K. Osińska

Język niemiecki

poniedziałek

 

7:40 – 8:40

211

52.       

K. Palińska

Edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

piątek

7:00 – 7:30

7:00 – 7:30

Budynek B

53.       

R. Pawlak

Matematyka

czwartek

13:25   –14:25

204

54.       

M. Pawłowska

Zajęcia świetlicowe

wtorek

środa

11:15 – 11:45

11:15 – 11:45

Budynek B

55.       

A.Puchalska

Edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

10:30 – 11:30

Budynek B

56.       

M. Rosińska

N. ws. ksz. integ.

czwartek

wtorek

 

7:30 – 8:00

8:10 – 8:40

Budynek B

57.       

G. Rumianowska

Biblioteka

czwartek

15:00- 16:00

Biblioteka

58.       

M. Sadowska

N. ws. ksz. integ.

wtorek

czwartek

8:20 – 8:50

8:20 – 8:50

113a

113a

59.       

P. Serewis

Wychowanie fizyczne

piątek

15:00 – 16:00

sala gimnastyczna

60.       

K. Skąpska

Matematyka/fizyka

środa

czwartek

7:30 - – 8.00

7:15 – 7:45

212

212

61.       

A.Solak

Logopedia

środa

11:20 – 12:20

210

62.       

M. Solska

Religia

wtorek

10:30 – 11:30

113b

63.       

D. Stefańska

Logopedia

wtorek

10:30 -11:30

Budynek B

64.       

A.Szafran

Chemia/Matematyka

czwartek

11:20 – 12:20

113

65.       

R. Szajkowska

N. ws. ksz. integ.

czwartek

7:45 – 8:45

6

66.       

M. Szaradowska

Język angielski

czwartek

7:40 – 8:40

113

67.       

K. Szkołuda

N. ws. ksz. integ.

wtorek

7:50 – 8:50

202a

68.       

M. Szymańska

Język angielski

czwartek

9:35 – 10:35

113a

69.       

M. Szymańska

Wychowanie fizyczne

wtorek

15:05 – 16:05

5

70.       

A. Szymczuk - Szymańska

N. ws. ksz. integ.

piątek

8:45 – 9:45

201

71.       

I.Świąder

N. ws. ksz. integ.

poniedziałek

 

9:30 – 10:30

Budynek B

72.       

D. Wasilewska

Edukacja wczesnoszkolna

piątek

10:35 – 11:35

Budynek B

73.       

E. Wieczorek

Wychowanie fizyczne

środa

14:10 – 15:10

5

74.       

M. Wielgopolan

Biblioteka

czwartek

7:00 – 8:00

Biblioteka

75.       

I.Wileniec

N. ws. ksz. integ.

piątek

8:45 – 9:45

112a

76.       

M. Witek - Czachorowska

N. ws. ksz. integ.

wtorek

7:50 – 8:50

112a

77.       

L. Włodkowska

Hipoterapia/Dogoterapia

poniedziałek

15:30 – 16:30

Budynek B

78.       

Z. Wojdat

Edukacja wczesnoszkolna

środa

czwartek

7:30 – 8:00

7:30 – 8:00

Budynek B

Budynek B

79.       

I.Zalewska

Logopedia

środa

11:25 – 12:25

Budynek B

Data dodania: 2023-10-05 12:39:09
Data edycji: 2024-02-09 16:18:17
Ilość wyświetleń: 481

Kalendarz

Klasowe wiadomości

Przejdź na stronę swojej klasy, zaloguj się i zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji

Partnerzy

"Są takie szkoły, które Uczniowie wspominają z sentymentem,

bo czuli się ważni, dobrzy i zdolni..."

Podążamy za potrzebami dzieci
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej