InstaLogik - klasyfikacja pierwszego etapu

Miło poinformować o tym, iż w Ogólnopolskim matematyczno-informatycznym konkursie InstaLogik dla uczniów klas 4-8 SP. spośród 12626 osób z 1666 szkół do kolejnego 2 etapu zakwalifikowało się 6758 osób. Z naszej szkoły sześcioro uczniów również zaangażowało się w łamigłówki matematyczno-logiczne. Do kolejnego 2 etapu spośród 6 uczniów z naszej szkoły, zakwalifikowało się dwóch uczniów Michał Januszewski 6c, Denys Skotnyk 7c. Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli. Zanim uczniowie przystąpią do kolejnego 2 etapu w grudniu 2023, muszą odbyć kurs on-line przygotowujący oraz sesję próbną 30 listopada 2023, godz. 17:00 – 18:00. Życzymy uczniom powodzenia na kolejnych etapach.

Data dodania: 2023-11-07 21:37:03
Data edycji: 2023-11-07 21:39:18