header top

baner eszkola

Kreatywny rozwój – prezentacja multimedialna/plakat przedstawiający Rekordy Guinnessa z krajów niemieckojęzycznych

Utworzono: wtorek, 01, styczeń 2019 danielmajewski

guinessCel konkursu:
Propagowanie wśród uczniów rozszerzania horyzontów poprzez zapoznanie się z Księgą Rekordów Guinnessa obejmującą swym zakresem kraje niemieckojęzyczne. Niezwykle humorystyczna tematyka skłania uczniów ku temu, aby rozszerzać horyzonty myślowe, wkraczać w obszar swoich zainteresowań , który dotąd wydawał się mało istotny a który nagle stał się niezwykle interesujący. Konkurs ten stwarza perspektywy ku temu, żeby widzieć świat w sposób optymistyczny, humorystyczny i starać się znajdować w życiu każdą okazję ku temu, aby cieszyć się życiem i uwierzyć w to, że jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko – ważna jest tylko nasza cierpliwość, determinacja w dążeniu do celu i systematyczność. Publiczna prezentacja pracy na zajęciach utrwala wiedzę, uczy przebojowości i zachęca słuchaczy do zainteresowania rzeczami, które do tej pory nie obejmowały swym zasięgiem powyższej tematyki.

Uczestnicy: klas 7, 8 i III gimnazjum

Zwycięzcy: Klaudiusz Nowak- klasa IIIC, Michał Bucikiewicz - klasa IIIA

Organizator: Katarzyna Osińska

Odsłony: 807