small procent2019

header top

baner eszkola

Spotkanie czytelnicze w bibliotece

Utworzono: piątek, 17, styczeń 2020 danielmajewski

IMG 20200117 114211W piątek - 17 stycznia w bibliotece szkolnej miałyśmy przyjemność gościć klasę II a wraz z wychowawcami p. M. Chaberską i p. S. Włodarczyk na zajęciach czytelniczych, które miały na celu rozbudzanie u dzieci zamiłowania do czytelnictwa poprzez słuchanie pięknego czytania i dyskusje o przeczytanych utworach, a także rozwijanie zainteresowań czytelniczych. Podczas spotkania głośno czytaliśmy fragmenty wybranych książek zachęcając uczestników do samodzielnego przeczytania całego utworu. Wszyscy uczniowie pięknie przeczytali i interesująco uzasadniali swój wybór. Spotkanie dostarczyło radosnych emocji i wielu wrażeń, a również stworzyło możliwość poznawania świata książek. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzony czas oraz promowanie głośnego czytania.
Bibliotekarze SP nr 5

Odsłony: 91