header top

baner eszkola

Podsumowanie konkursu „Matematyczne zadania na czas oczekiwania”

Utworzono: piątek, 17, styczeń 2020 danielmajewski

IMG 2456Przez cały grudzień w naszej szkole trwał konkurs „Matematyczne zadania na czas oczekiwania”. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV-VI i polegał na przygotowaniu matematycznej książeczki z zadaniami dotyczącymi Świąt Bożego Narodzenia. Zadania były sukcesywnie rozwieszane pod choinką z kolejną datą dnia grudnia na gazetce w sali nr 6.Na każdy dzień oczekiwania na Święta przypadało jedno zadanie. Każde zadanie uczniowie wykonywali na osobnej kartce tworząc w ten sposób książeczkę matematyczną, którą przyozdobili elementami świątecznymi.

Nagrodzeni uczniowie w konkursie:

I miejsce: Julia Żebrowska klasa VIa

II miejsce: Anna Tyczyńska klasa VIa

III miejsce: Wiktoria Trybulska klasa IVa

Autorzy zwycięskich prac otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie.

Marta Krzyżanowska

Odsłony: 304