header top

baner eszkola

Andrzejkowo -Mikołajkowe turnieje unihokeja i siatkówki

Utworzono: środa, 11, grudzień 2019 Marcin Szachowski

foto003

Z okazji Andrzejek i Mikołajek odbyły się dwa turnieje sportowe dla klas piątych. W pierwszym turnieju unihokeja zwyciężyła klasa VB, drugie miejsce zajęła VA , trzecie V C. W turnieju siatkówki bezkonkurencyjna okazała się klasa V A ,przed VD i V E. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy. Wszystkie mecze były pełne ambicji , zaangażowania i sportowej walki. Dziękujemy za udział i już zapraszamy na kolejne zawody

Turniej unihokeja – kolejność

  1. 1. V B
  2. 2. VA
  3. 3. VC
  4. 4. VD
  5. 5. VE

Turniej siatkówki – kolejność

  1. 1. VA
  2. 2. VD
  3. 3. VE
  4. 4. VC
  5. 5. VB

Organizatorzy nauczyciele wychowania fizycznego Magdalena Szymańska i Marta Banasiak

.

Odsłony: 360