header top

baner eszkola

Z wizytą w księgarni dla dzieci "Zaczytanej kurze"

Utworzono: środa, 06, listopad 2019 danielmajewski

DSC072875 listopada uczniowie klasy 1c pod opieką p. Anny Drzewieckiej-Olszewskiej oraz p. Dagmary Adamczewskiej udali się na wycieczkę do księgarni dla dzieci „Zaczytana Kura”. Podczas warsztatów dzieci zostały zapoznane z różnymi rodzajami wydawanych książek, od obrazkowych, poprzez rozkładane, z ruchomymi elementami, czy dźwiękiem.  Uczniowie wysłuchali również opowieści o przygodach Feliksa, który podróżował po całym świecie. Najmłodsi chętnie brali udział w zajęciach, uważnie słuchali Pani, zgłaszali się do odpowiedzi, samodzielnie czytali teksty i zadawali ciekawe pytania. Celem wycieczki było rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci już od najmłodszych lat, a także ukazanie im różnorodności i bogactwa wydawanych publikacji. Na sam koniec dzieci mogły rozejrzeć się po księgarni i jej bogatych zbiorach.

Odsłony: 228