header top

baner eszkola

UWAGA - wiem jak być bezpiecznym!!

Utworzono: poniedziałek, 30, wrzesień 2019 danielmajewski

20190930 120247Dnia 30 września 2019 roku w grupie wiekowej Iskierki odbyło się spotkanie z Policjantami z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Tematem spotkania było utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w szkole i w domu. Zagościły u nas Panie Policjantki, które w formie praktycznej, przypomniały podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię. Następnie wytłumaczyły jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Opowiedziały i zademonstrowały uczniom  również, w  jaki sposób należy się zachowywać podczas ataku psa. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali rad i wskazówek zaproszonych gości. Na zakończenie wizyty Iskierki wręczyły Paniom Policjantkom podziękowanie.

Odsłony: 316