small procent2019

header top

baner eszkola

21 marca Dzień Kolorowej Skarpetki

Utworzono: sobota, 21, marzec 2020
danielmajewski

received 141157693959851Dzień osób z Zespołem Downa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

W naszej klasie czas szybko mija...

Utworzono: wtorek, 10, marzec 2020
danielmajewski

DSC07697Za nami już pół roku nauki połączonej z zabawą. Uczniowie klasy 1c chętnie spędzają razem czas. Razem wykonują proste obserwacje przyrodnicze, ciekawe prace plastyczne. Potrafią grać na szklankach, czy rozwiązywać zadania matematyczne z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Czytaj więcej...

Matematyka na ekranie - wyniki

Utworzono: wtorek, 10, marzec 2020
danielmajewski

kmW dniu dzisiejszym tj. 10 marca 2020 r. jak co roku, w pracowni komputerowej odbył się konkurs matematyczny "Matematyka na ekranie". Do rywalizacji przystąpiło 12 uczniów klas VII i VIII. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności matematycznych. Musieli zmierzyć się z logicznymi łamigłówkami oraz rozwiązywać problemy z życia codziennego za pomocą matematycznych algorytmów.

Wyniki konkursu:

Czytaj więcej...

Europejski Dzień Logopedy

Utworzono: poniedziałek, 09, marzec 2020
danielmajewski

IMG 20200309 WA00226 marca obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy. W związku z tym logopedzi szkolni: p. Dorota Stefańska i p. Anita Solak wraz z grupą teatralną pod opieką p. Joanny Hajduk przygotowali apel pt. „Rady nie od parady”, którego głównym celem było rozbudzenie w dzieciach chęci do prawidłowych nawyków językowych i zainteresowanie naszym ojczystym językiem.. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

Koncert dla Rodziców Uczniów Wzorowych i Przyjaciół Szkoły 2020 - dużo zdjęć

Utworzono: piątek, 06, marzec 2020
danielmajewski

kpsW dniu 5 marca 2020 r. w Pałacu Bursztynowym odbył się „Koncert dla Rodziców Uczniów Wzorowych i Przyjaciół Szkoły 2020”. Koncert ten jest wpisany w wieloletnią tradycję naszej szkoły. Podczas uroczystości wręczane są statuetki „Przyjaciela szkoły”, listy gratulacyjne dla rodziców i dyplomy dla uczniów osiągających wysokie wynik w nauce. Specjalnie na tę okazję uczniowie wraz z nauczycielami przygotowują wyjątkowy występ artystyczny. W tym roku nasi szkolni artyści zabrali uczestników koncertu w muzyczną podróż do cudownych i niezapomnianych lat 60-tych. Przypomnieli piosenki, których słowa prawie każdy doskonale zna i przynajmniej jeden raz w życiu śpiewał lub choćby nucił.
Serdecznie dziękujemy wszystkim „Przyjaciołom szkoły” za okazaną pomoc i życzliwość. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom. Gratulujemy rodzicom wspaniałych, zdolnych dzieci, a za trud włożony w proces wychowawczy serdecznie dziękujemy. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali piękny występ artystyczny.

Kulisy

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…