header top

Wycieczka do Warszawy klasy IIIa

Utworzono: poniedziałek, 24, czerwiec 2019
danielmajewski

IMG 2097Klasowa Rodzinka, klasy III a, była razem na wycieczce w Warszawie. Zwiedzaliśmy między innymi Grób Nieznanego Żołnierza, Stare Miasto z Placem Zamkowym i Krakowskim Przedmieściem. Przy Barbakanie, pod Pomnikiem Małego Powstańca, zapaliliśmy znicz. Byliśmy w Centrum Nauki Kopernik, poznawaliśmy w ciekawy i przystępny sposób tajemnice różnych dziedzin nauki. Tam też zjedliśmy bardzo dobry obiad. Spacerowaliśmy w Parku Łazienkowskim i słuchaliśmy muzyki przy pomniku Fryderyka Szopena. To była wspaniała wycieczka, wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Czytaj więcej...

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Utworzono: poniedziałek, 24, czerwiec 2019
danielmajewski

20Dnia 19 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 z rąk Pani Dyrektor Doroty Grzybowskiej oraz Pani Wicedyrektor otrzymali nagrody za swoją ciężką pracę oraz zaangażowanie w ciągu roku szkolnego, a uczniowie z najwyższymi średnimi zostali wyróżnieni stypendiami Rady Rodziców. Świadectwa zostały wręczane przez wychowawców klas.
P
o raz ostatni nagrody wręczała uczniom Pani Wicedyrektor – Wiesława Kujawa, która od września odchodzi na zasłużony odpoczynek i tymi słowami na jej ręce uczniowie złożyli podziękowania:

Czytaj więcej...

Bezpieczne wakacje

Utworzono: piątek, 21, czerwiec 2019
danielmajewski

IMG 20190617 10034917 czerwca 2019 r. odbył się Apel pt. "Bezpieczne wakacje", który został przygotowany przez Panie Dorotę Wasilewską i Donatę Bogalecką. Klasa 2c świetnie zaprezentowała cenne wiadomości na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas wakacji. Występ uświetnili pracownicy Policji we Włocławku, którzy przeprowadzili pogadankę z pokazem dotyczącą zachowania bezpieczeństwa podczas wielu zagrożeń wakacyjnych. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka na Sportowo w Szkole Podstawowej nr 5

Utworzono: wtorek, 18, czerwiec 2019
danielmajewski

DSCF1170„Wszystko jest energią,
a to znaczy, że wszystko jest możliwe”

Oceny wystawione, podsumowanie roku dokonane, można, zatem przystąpić do zabawy… Nauczyciele wychowania fizycznego, opiekunowie Samorządu Szkolnego, przy współpracy wychowawców i nauczycieli specjalistów zorganizowali dla uczniów Dzień Dziecka na Sportowo. Po zaproszeniu do wspólnej zabawy przez panią wicedyrektor Edyty Krygier, wszyscy udali się do wcześniej przygotowanych konkurencji. Na Orliku odbywały się turnieje piłki nożnej oraz piłki rzucanej. Na boisku do piłki plażowej rozgrywane były mecze siatkówki. Na sali gimnastycznej natomiast przygotowany został tor przeszkód dla uczniów z niepełnosprawnością. Pogoda sprzyjała wyśmienitej zabawie, a rywalizacja w czasie rozgrywek była na wysokim poziomie.

Czytaj więcej...

Ia nagrodzona przez Redę Rodziców

Utworzono: piątek, 14, czerwiec 2019
danielmajewski

62452965 457422905021290 5918879475541475328 nUczniowie kl. Ia zostali nagrodzeni za 100 % wpłatę deklarowanych kwot na Radę Rodziców. Nagrodą było wyjście w dn. 13.06.2019r. do Multikina na film pt. „Dzień Czekolady”. Film bardzo się spodobał, a nagroda sprawiła wszystkim wiele radości. Dziękujemy !

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…