small procent2019

header top

Deklaracja woli nauki w klasie pierwszej w roku szkolnym 2021/22

Utworzono: czwartek, 01, kwiecień 2021 Marcin Szachowski

Szanowni Rodzice dzieci biorących udział w rekrutacji do klas pierwszych w naszej szkole.

W dniach 6 – 13 kwietnia 2021r. prosimy o potwierdzenie woli uczęszczania w roku szkolnym 2021/22 do Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi.

Lista dzieci zakwalifikowanych do rekrutacji została umieszczona w budynku szkoły.
Wszystkie dzieci zostały zakwalifikowane do rekrutacji.

Potwierdzenia woli można dokonać poprzez przesłanie drogą elektroniczną skanu oświadczenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełnić pisemnie oświadczenie, umieścić w zaklejonej kopercie i wrzucić do oznaczonego pojemnika znajdującego się przy wejściu do szkoły. Niezłożenie deklaracji w wymaganym terminie będzie jednoznaczne z rezygnacją miejsca w naszej szkole. O dzieciach przyjętych do szkoły Rodzice zostaną poinformowani telefonicznie lub ewentualnie drogą pocztową.

pdfOświadczenie woli

Odsłony: 58