small procent2019

header top

CODE ADVENTURE 2020

Utworzono: piątek, 20, listopad 2020 danielmajewski

code adv

Zachęcam do udziału w otwartym ogólnopolskim konkursie programistycznym CODE ADVENTURE 2020 dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat. Ogromna dawka zabawy i nauki dla wszystkich. Polega na stworzeniu własnego projektu programistycznego i przesłaniu nagranego filmiku prezentacyjnego. Warto stanąć do konkurencji z innymi osobami i drużynami z całego kraju. Do wygrania świetne nagrody w każdej kategorii wiekowej. Środowiska i języki w jakich można stworzyć projekt:

- Minecraft

- Scratch

- AppInventor

- Python

Należy stworzyć projekt na wybrany temat i nagrać filmik prezentacyjny. Projekt i film należy wysłać do 20.12.2020 r.  

15.01.2021 r. ogłoszeni zostaną zwycięzcy. 

Informacje o konkursie 

Regulamin

Rejestracja

Zachęcam do wzięcia udziału, tych, którzy nie lubią się nudzić...

Daniel Majewski

Odsłony: 259