header top

baner eszkola

Konkurs Matematyczny dla uczniów klas IV-VI

Utworzono: niedziela, 01, grudzień 2019 danielmajewski

konkur„Matematyczne zadania na czas oczekiwania”

Drodzy Uczniowie!

Konkurs polega na przygotowaniu matematycznej książeczki z zadaniami dotyczącymi Świąt Bożego Narodzenia. Zadania będą sukcesywnie rozwieszane pod choinką z kolejną datą dnia grudnia na gazetce w sali nr 6 (stojącej z tyłu sali). Na każdy dzień oczekiwania na Święta przypada jedno zadanie. Każde zadanie wykonujecie na osobnej kartce. Powstanie więc książeczka.

Pamiętajcie by na kartce znalazły się: numer zadania, treść zadania, rozwiązanie, oczywiście mile widziane będą też elementy świąteczno - matematyczne. Książki przygotowujecie w wybranym przez siebie formacie.

Zadanie możecie przepisać lub wykonać zdjęcie jego treści.

Rozpoczęcie konkursu: 02.12.2019r.

Termin zbierania prac: 10.01.2020r.

Podsumowanie konkursu: 17.01.2020r.

Osoba odpowiedzialna: Marta Krzyżanowska

Odsłony: 234