header top

baner eszkola

Uniwersytet Dzieci w Klasie

Utworzono: środa, 27, listopad 2019 danielmajewski

01 logo 1Uczniowie klas: 1a, 1c i 3c biorą udział w projektach edukacyjnych zorganizowanych przez Uniwersytet Dzieci w Klasie. Każdy z projektów składa się z cyklu 8 lekcji powiązanych ze sobą tematycznie. Klasy 1c i 3c realizują projekt "Czy wiesz, jak żyje jeż?" , a 1a – „Technologie z klasą. Jak porozumiewają się roboty?” Na dobry początek otrzymaliśmy analogowy zestaw edukacyjny  wraz z pakietem powitalnym, w skład którego wchodzą: tabliczka oraz indeksy dla uczniów do notowania postępów w projekcie. Po zakończeniu przewidziany jest certyfikat dla nauczyciela, dyplom klas oraz dyplom uczestnictwa dla każdego ucznia biorącego udział w projekcie. Realizatorzy: Anna Puchalska, Anna Drzewiecka – Olszewska, Dorota Wasilewska

Odsłony: 447