Życzenia Wielkanocne 2019

Konkurs piosenki "Uliczne sygnały" odwołany

Utworzono: czwartek, 18, kwiecień 2019
Marcin Szachowski

Organizator corocznego konkursu piosenki o bezpieczeństwie w ruchu drogowym "Uliczne sygnały" informuje, że konkurs planowany na dzień 25 kwietnia (czwartek) z przyczyn niezależnych od organizatora nie odbędzie się.

Egzamin Ósmoklasisty

Utworzono: piątek, 12, kwiecień 2019

info rodziceSzanowni Państwo!
Od dnia 8 kwietnia 2019r. trwa bezterminowy strajk pracowników oświaty. W związku ze strajkiem uczniowie mają możliwość korzystania z zajęć opiekuńczych na świetlicy szkolnej.
W dniach 15,16,17 kwietnia 2019 r. (poniedziałek, wtorek, środa) w szkole odbędzie się egzamin ósmoklasisty. Proszę, żeby uczniowie zdający egzamin pamiętali o zabraniu ze sobą: legitymacji szkolnej, długopisu z czarnym tuszem, linijki (na egzamin z matematyki). W dniach egazminów uczniowie klas ósmych przychodzą do szkoły na godzinę 8:30. Proszę o wyrozumiałość i bieżące kontrolowanie informacji w dzienniku elektronicznym oraz na stronie szkoły.

Dyrektor szkoły – Dorota Grzybowska

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Utworzono: poniedziałek, 08, kwiecień 2019
danielmajewski

info rodzice

Szanowni Państwo!
W dniach 10,11,12 kwietnia 2019r. (środa, czwartek, piątek) w szkole odbędzie się egzamin gimnazjalny. Proszę, żeby uczniowie zdający egzamin pamiętali o zabraniu ze sobą: legitymacji szkolnej, długopisu z czarnym tuszem, linijki (na egzamin z matematyki). W dniach egazminów uczniowie klas III Gimnazjum przychodzą do szkoły na godzinę 8:30. Proszę o wyrozumiałość i bieżące kontrolowanie informacji w dzienniku elektronicznym oraz na stronie szkoły.

Dyrektor szkoły – Dorota Grzybowska

Strajk